Idrettsrådet i Kristiansand
  Idrett i Kristiansand Storbyprosjektet Støtteordninger Om Idrettsrådet Kontakt oss 

 Nyheter
 Kommunens Handlingsplan




Tildeling stipend og arrangementstøtte 2005
( 13.10.2005 )

Idrettsrådets styre vedtok i styremøte 5. oktober tildeling av stipend og arrangementstøtte for 2005. Stipendiene utbetales via de respektive klubber i løpet av en uke.

AKTIVE       Tildelt
Langrenn Geir Ludvig Aasen 1974 Oddersjaa 7000
  Helene Haaland 1985 Oddersjaa 7000
  Karoline Kaasa Dahl 1987 Oddersjaa 5000
  Stian S. Lilleeng 1990 Oddersjaa 2000
  Eivind Knutsen 1990 Oddersjaa 2000
  Vegard Knutsen 1990 Torridal 2000
  Morten Føreland 1989 Torridal 2000
         
         
Friidrett Ida Marcussen 1987 KIF 7000
  Marie Lindeberg 1984 KIF 5000
  Thomas Stave Gabrielsen 1986 KIF 5000
  Maren Helle 1989 KIF 2000
  Benedicte Hauge 1989 KIF 2000
  Dimitri Halseide 1984 KIF 3000
  Steffen Andre Hauge 1987 KIF 2000
  Malin Franson 1989 KIF 2000
  Tom Nordstrøm 1986 KIF 3000
  Tonje Helle 1987 KIF 5000
  Marius Nordheim 1988 KIF 2000
  Jan Lewi Evensen 1982 KIF 3000
         
Seiling Fredrik Hoven 1988 Chrs Seilforening 2000
  Eirik Fischer 1988 Chrs Seilforening 2000
         
         
Roing Truls Albert 1989 Kristiansand Roklubb 2000
  Helge Tønnessen |980 Kristiansand Roklubb 7000
         
Orientering Anders Nordberg 1978 KOK 10000
  Holger Hott Johansen 1974 KOK 10000
  Jørgen Rostrup 1978 KOK 10000
  Ingvild Gjessing 1979 KOK 7000
  Tone Wigemyr 1982 Oddersjaa 7000
  Jostein Moe 1978 KOK 5000
  Ivar Haugen 1979 KOK 7000
  Audun Bjerkreim Nilsen 1985 KOK 10000
  Monica Wigemyr 1987 Oddersjaa 5000
  Kristian Dalby 1983 KOK 5000
  Jostein Andersen 1978 KOK 5000
  Jarl Magnus Berge 1981 KOK 5000
  Arild Nomeland 1978 KOK 5000
  Kristin Weber Øverøyen 1982 Oddersjaa 3000
  Frode Balchen 1980 Oddersjaa 3000
  Adele F. Johansen 1987 Oddersjaa 3000
  Eirik Hodne 1988 Oddersjaa 2000
  Vegard Danielsen 1990 Oddersjaa 2000
  Mikal B. Larsen 1989 Oddersjaa 2000
  Hanne Wigemyr 1998? Oddersjaa 2000
         
Svømming Anette Fidjeland 1980 KSA 10000
  Øivind AS Reinertsen 1988 KSA 2000
  Maxim Christensen 1989 KSA 2000
  Marius Eidsaa 1986 KSA 5000
  Caroline Thorstensen 1987 KSA 5000
  Lars Webb 1988 KSA 2000
  Tom Eivind Skribeland 1988 KSA 2000
  Pernille Thorstensen 1989 KSA 2000
  Line Jensen 1990 KSA 2000
  Maren Gramvik  1990 KSA 2000
         
Judo Kathrine Hofstad 1988 Budosør 2000
         
Badminton Lars Gunnar Abusdal 1981 KBK 7000
  Ronny Withers 1985 KBK 7000
  Pål Withers 1990 KBK 2000
  Cathrine Aurdal 1988 KBK 2000
  Helene Abusdal 1978 KBK 7000
         
Stup Jorunn Marie Madland 1986 Krs Stupeklubb 7000
  Timo Klami     10000
         
Bordtennis Therese Andersen 1990 Randesund IL 2000
         
Casting Martin Nøkleberg 1990 Krs jeger & fiskeforening 2000
ARRANGEMENT        
  NM terrengløp 11/6-05   VABIK 9000
  NM yngre, bordtennis R\ RIL 9000
  Nordisk U20, friidrett   KIF friidrett 9000
   
Totalt 298000

[ Tilbake ]   Tips en vennTips   Utskriftsvennlig versjon av denne artikkelenUtskrift   Last ned som PDFPDF 

Idrettsrådet i Kristiansand, Postboks 451, 4664 Kristiansand, Orgnr: 841 357 442