Idrettsrådet i Kristiansand
  Idrett i Kristiansand Storbyprosjektet Støtteordninger Om Idrettsrådet Kontakt oss 

 Nyheter
 Kommunens Handlingsplan




Fordeling av stipend og arrangementsstøtte 2004
( 01.12.2004 )

Idrettsrådets styre fordelte i styremøte 25. november kr 287.000 i stipend og arrangementsstøtte.

AKTIVE   Søkere      
Idrett   Navn f.år Klubb Tildelt
BADMINTON: 1 Ronny Withers 1985 KBK 7000
  2 Pål Withers 1990 KBK For ung
FRIIDRETT: 3 Ida Marcussen 1987 KIF 4000
HÅNDBALL: 4 Jenter 17 1987 IK Våg 4000
KAMPSPORT: 5 Kim Ommundsen 1978 Krsand Karateklubb 7000
ORIENTERING: 6 Jørgen Rostrup 1978 KOK 10000
  7 Holger H. Johansen 1974 KOK 10000
  8 Anders Nordberg 1978 KOK 10000
  9 Audun B. Nilsen 1985 KOK 10000
  10 Kristian Dalby 1983 KOK 7000
  11 Jostein Moe 1978 KOK 7000
  12 Arild Nomeland 1978 KOK 7000
  13 Jarl M. Berge 1981 KOK 7000
  14 Sandy H. Johansen 1974 KOK 0
  15 Tallak Gryting 1975 KOK 0
  16 Jostein Andersen 1978 KOK 7000
  17 Tone Wigemyr 1982 Oddersjaa 7000
  18 Monica Wigemyr 1987 Oddersjaa 4000
  19 Adele Johannessen 1987 Oddersjaa 3000
  20 Tone M. Jørgensen 1988 Oddersjaa 2000
  21 Eirik Hodne 1988 Oddersjaa 2000
  22 Hanne Wigemyr 1989 Oddersjaa 2000
ROING: 23 Helge Tønnessen 1980 Krs Roklubb 10000
SKI: 24 Bjørnar Aurebekk 1989 Torridal skiskytterlag 2000
  25 Birger Aurebekk 1986 Torridal skiskytterlag 4000
  26 Preben Jacobsen 1989 Torridal IL 2000
  27 Morten Føreland 1989 Torridal IL 2000
  28 Sondre Brøvig 1989 Torridal IL 2000
  29 Sindre Asan 1987 Torridal IL 3000
  30 Runar Åsan 1988 Torridal IL 2000
  31 Geir L. Aasen 1974 Oddersjaa 10000
  32 Helene Haaland 1985 Oddersjaa 4000
  33 Karoline K. Dahl 1987 Oddersjaa 4000
  34 Hans K. Fjeldsgård 1987 Oddersjaa 2000
  35 Ferdinand Fredriksen 1987 Snowboardforbundet 3000
SVØMMING: 36 Marianne Fuglestveit 1976 KSA 10000
  37 Anette Fidjeland 1980 KSA 10000
  38 Trine L. Tønnessen 1985 KSA 4000
  39 Caroline Thorstensen 1987 KSA 3000
  40 Pernille Thorstensen 1989 KSA 2000
  41 Marius Eidsaa 1986 KSA 7000
  42 Øivind AS Reinertsen 1988 KSA 4000
  43 Tom Eivind Skribeland 1988 KSA 2000
  44 Tom-Fredrik Bredesen 1987 KSA 2000
  45 Maxim Christensen 1989 KSA 2000
  46 Lars Webb 1988 KSA 2000
  47 Eirk Soldal 1987 KSA 2000
 STUP 48 Timo Klami 1981 Krs stupeklubb 10000
  49 Jorunn M. Madland 1986 Krs stupeklubb 7000
  50 Karoline Krohn 1986 Krs stupeklubb 4000
  51 Ellen S. Noraas 1989 Krs stupeklubb 2000
TURN: 52 Lene Stening 1985 Krs turnforening 7000
  53 Kathrine Hansson 1984 Krs turnforening 7000
  54 Julie Hansson 1984 Krs turnforening 7000
BORDTENNIS 55 Stine Kvaale 1989 RIL, bordtennis 2000
  56 Therese Andersen 1990 RIL, bordtennis For ung
 KAJAKK 57 Audun Rosenløv   Krs Kajakklubb 7000
           
TRENER/LEDER:          
           
FOTBALL: 1 Geir Åge Olsen 1976 FC Kristiansand  
  2 Teddy Moen 1964 FC Kristiansand  
ORIENTERING: 3 Jarle Ausland 1969 KOK  
  4 Jack Bjørnsen 1958 KOK 7000
  5 Torstein Omestad 1969 KOK  
TURN: 6 Guy Jung 1962 Krs turnforening  
           
           
KLUBB:          
           
HÅNDBALL 1 IK Våg, håndball      
BORDTENNIS 2 RIL      
MOSJON 3 Friskis&Svettis      
KAJAKK 4 Krs Kajakklubb   NM  10000

[ Tilbake ]   Tips en vennTips   Utskriftsvennlig versjon av denne artikkelenUtskrift   Last ned som PDFPDF 

Idrettsrådet i Kristiansand, Postboks 451, 4664 Kristiansand, Orgnr: 841 357 442